UWAGA ! Witryna korzysta z plików cookie wyłącznie dla Twojej wygody i służą jedynie do identyfikacji bieżącej sesji .
Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w tym miejscu!
SM SILESIA

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

UWAGA - UPC Polska

Od 1 stycznia 2016 roku wnioski o podłączenie lub odłączenie Pakietu Minimalnego dostarczanego przez UPC Polska złożone do dnia 10 każdego miesiąca, zostaną uwzględnione w naliczeniach w następnym miesiącu.

O chęci podłączenia lub odłączenia pakietu lokator winien poinformować spółdzielnię pisemnie.

Apel Korporacji Mistrzów Kominiarskich

APEL DOTYCZĄCY BEZPIECZNEGO UŻYTKOWANIA URZĄDZEŃ GRZEWCZO-KOMINOWYCH I WENTYLOWANIA POMIESZCZEŃ

Zawsze, kiedy rozpoczyna się okres grzewczy – my, kominiarze, otrzymujemy wiele sygnałów o nieprawidłowym funkcjonowaniu przepływowych podgrzewaczy wody (tzw. junkersów), kotłów i pieców grzewczych oraz wentylacji w mieszkaniach.

Czytaj więcej

Selekcja odpadów

UWAGA MIESZKAŃCY !!!

Spółdzielnia otrzymała pismo z Urzędu Miasta Wydział Kształtowania Środowiska informujące o przeprowadzonych kontrolach na śmietnikach naszych nieruchomości w sierpniu br. Urząd Miasta stwierdził zaleganie odpadów zbiórki selektywnej w pojemnikach przeznaczonych do gromadzenia odpadów komunalnych zmieszanych.

Poinformowano Spółdzielnię, że niezastosowanie się do prawidłowej selekcji odpadów, może stanowić podstawę zwiększenia opłaty za wywóz nieczystości dla naszych mieszkańców. (14 zł/os – odpady segregowane, 20zł/os – odpady niesegregowane)

W związku z powyższym przypominamy o konieczności segregowania odpadów.

W ostatnich dniach wszyscy mieszkańcy ponownie otrzymali ulotki z zasadami segregowania śmieci, informacje takie są również zamieszczone na każdej klatce schodowej.

Książeczki opłat - WAŻNE !!!

Lokatorzy zainteresowani otrzymaniem książeczki opłat za używanie lokalu proszeni są o zgłoszenie tego (osobiście, mailowo lub za pomocą kuponu zamieszczonego w najbliższym numerze gazetki SILESIA) w administracji osiedlowej lub w siedzibie SM "Silesia" przy ul. Głuszców 9.

Wobec faktu, że coraz mniej osób korzysta z dostarczanych corocznie książeczek opłat oraz w trosce o minimalizację kosztów i ochronę środowiska, książeczki będą dostarczane tylko osobom wpłacającym czynsz za ich pośrednictwem.

Zarząd SM "Silesia"