UWAGA ! Witryna korzysta z plików cookie wyłącznie dla Twojej wygody i służą jedynie do identyfikacji bieżącej sesji .
Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w tym miejscu!
SM SILESIA

Selekcja odpadów

UWAGA MIESZKAŃCY !!!

Spółdzielnia otrzymała pismo z Urzędu Miasta Wydział Kształtowania Środowiska informujące o przeprowadzonych kontrolach na śmietnikach naszych nieruchomości w sierpniu br. Urząd Miasta stwierdził zaleganie odpadów zbiórki selektywnej w pojemnikach przeznaczonych do gromadzenia odpadów komunalnych zmieszanych.

Poinformowano Spółdzielnię, że niezastosowanie się do prawidłowej selekcji odpadów, może stanowić podstawę zwiększenia opłaty za wywóz nieczystości dla naszych mieszkańców. (14 zł/os – odpady segregowane, 20zł/os – odpady niesegregowane)

W związku z powyższym przypominamy o konieczności segregowania odpadów.

W ostatnich dniach wszyscy mieszkańcy ponownie otrzymali ulotki z zasadami segregowania śmieci, informacje takie są również zamieszczone na każdej klatce schodowej.

Książeczki opłat - WAŻNE !!!

Lokatorzy zainteresowani otrzymaniem książeczki opłat za używanie lokalu proszeni są o zgłoszenie tego (osobiście, mailowo lub za pomocą kuponu zamieszczonego w najbliższym numerze gazetki SILESIA) w administracji osiedlowej lub w siedzibie SM "Silesia" przy ul. Głuszców 9.

Wobec faktu, że coraz mniej osób korzysta z dostarczanych corocznie książeczek opłat oraz w trosce o minimalizację kosztów i ochronę środowiska, książeczki będą dostarczane tylko osobom wpłacającym czynsz za ich pośrednictwem.

Zarząd SM "Silesia"

Ubezpieczenie mieszkania

UPC TV Kablowa będzie odłączać sygnał programów telewizyjnych dłużnikom

MIESZKAŃCÓW POSIADAJĄCYCH ZALEGŁOŚCI W OPŁATACH CZYNSZOWYCH INFORMUJEMY,

ŻE NA WNIOSEK SM „SILESIA” UPC TV  KABLOWA BĘDZIE ODŁĄCZAĆ SYGNAŁ PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH DOSTARCZANYCH W ZAKRESIE PODSTAWOWEGO  PAKIETU W MIESZKANIACH DŁUŻNIKÓW.

W uzasadnieniu powyższego wyjaśniamy, że Spółdzielnia jest zobowiązana do przesyłania operatorowi sieci kablowej opłat abonamentowych wnoszonych przez mieszkańców łącznie z czynszem za mieszkanie. W przypadku powstania zaległości czynszowych abonament nie jest opłacany, czego konsekwencją jest odłączenie sygnału.